Dlaczego nasz manicure jest wyjątkowy?

Dlaczego nasz manicure jest wyjątkowy?

Dlaczego nasz manicure jest wyjątkowy? Dla nas najistotniejsza jest JAKOŚĆ i WYSOKI STANDARD wykonywanych usług, począwszy od prostego zabiegu manicure, stylizacji hybrydowej, żelowej, akrylowej a skończywszy na przepięknych, ręcznie malowanych zdobieniach na wyjątkowe okazje.

Zadbane dłonie i piękne paznokcie są wizytówką każdej z nas, niech więc zawsze będą naszą dumą i powodem do chętnego ich eksponowania. Pośród szerokiej gamy usług znajdziesz u nas wiele zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Dla zabieganych wykonamy szybki manicure z kolorem, których u nas do wyboru całe mnóstwo. A jeśli chcesz się zrelaksować i podarować sobie odrobinę luksusu, zapraszamy na zabieg SPA zapewniający szczególną pielęgnację dłoniom, dzięki zanurzeniu ich w ciepłym vitalcremie. Skóra oraz płytka paznokcia otrzymuje ogromną dawkę witamin i mikroelementów, które wnikają głęboko w jej strukturę. 

Nadamy Twoim paznokciom odpowiedni kształt, opracujemy skórki, a paznokcie zyskają lustrzany połysk. Każdy zabieg możesz wzbogacić o kąpiel parafinową, która zawiera mnóstwo naturalnych substancji natłuszczających, wygładza, rozgrzewa, nawilża i ujędrnia skórę, poprawia krążenie, rozluźnia mięśnie i koi ból stawów. Okłady z parafiny powodują otwarcie porów skóry, w wyniku czego poprawia się wnikanie substancji czynnych zawartych w kosmetykach. Skóra po zabiegu jest miękka, nawilżona i elastyczna. Wyczuwalny efekt utrzymuje się kilka dni. 

Jeśli marzysz o stylizacji, która utrzyma się na Twoich paznokciach nieco dłużej, wybierz manicure hybrydowy, który dzięki specjalnej bazie budującej wzmocni i ochroni Twoją naturalną płytkę i sprawi, że będziesz cieszyć się pięknym kolorem nawet przez kilka tygodni. Twoje paznokcie są krótkie i nie masz czasu na ich zapuszczanie? 

Nic prostszego, każdą płytkę można przedłużyć za pomocą kilku oferowanych przez nas metod. Jest to specjalna oferta dla paznokci wymagających. Gwarantujemy doskonałe pokrycie wszelkich niedoskonałości naturalnej płytki. Należy podkreślić, iż wszystkie zabiegi wykonywane w naszym salonie dają Państwu gwarancję bezpieczeństwa. Pracujemy wyłącznie na czystych, wysterylizowanych w autoklawie narzędziach, co daje 100% pewności wyeliminowania potencjalnych zagrożeń niosących ze sobą podczas nawet najdrobniejszej ingerencji w ludzkie ciało. 

Jeśli chcesz przekonać się, dlaczego nasze usługi są wyjątkowe – sprawdź sama!